Pohár ČR dorost

O našem týmu Fóra Diskuze Pohár ČR dorost

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 6 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 16. až 20. (z celkem 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3126

    admin
    Správce

    Původní autor: p. tausche
    Původní datum: 00:08:43 22.06.2008

    Takže pečlivě sledujte zítřejší výsledky z Nýřan a již teď děkuji za projevy uznání a obdivu. Oslavné ódy a gratulace můžete zasílat ihned po skončení turnaje.
    Omlouvám se, pokud na ně nestačím reagovat, ale musíte pochopit, že soutěžní ročník 2008-2009 klepe již na dveře. Nemohu si opravdu dovolit usnout na vavřínech a čekat, jak vše dopadne.
    Všem Vám přeji podobné úspěchy a těším se někdy v budoucnu na osobní setkání.

    S pozdravem,
    Petr Tausche

    #3127

    admin
    Správce

    Původní autor: p. tausche
    Původní datum: 00:04:11 22.06.2008

    Vzkaz pro všechny, kteří mají stejné cíle a myšlení jako já.
    Svojí pozici jsem si budoval velmi dlouho a cílevědomě. Proto nepočítejte s tím, že ji snadno a bez boje vyklidím.
    Zvláště v tomto roce, kdy se mi podařilo již úspěšně zmanipulovat průběh 1. ligy a titul se vrátil po 2 letech do Nýřan. A ještě na zítřek připravuji skutečný „majstrštyk“; prostě něco doposud nevídaného.
    Vzhledem k dosavadním výsledkům poháru ČR dorostenců vypadá scénář na zítřek následovně: V utkání Studénka – Nýřany zvítězí pochopitelně Nýřany o 1 gól. Ten padne po skončení oficiální hrací doby z pokutového hodu. Největší konkurent KNH MS Brno v souboji s Opatovicemi prohraje kontumačně 10:0, protože v jediné minutě budou vyloučeni 3 hráči Brna a počet hráčů klesne pod 5 a rozhodčí musí zápas ukončit. Tím bude definitivně rozhodnuto.
    Pokyny rozhodčím jsem vydal ještě dnes večer, ale žádný výrazný odpor z jejich strany jsem neregistroval.

    #3128

    admin
    Správce

    Původní autor: franta
    Původní datum: 07:47:17 22.06.2008

    Pane Taushe,napsal jste to vtipně,opravdu jsem se zasmál,leč na svém hodnocení o morální kvalitě rozhodčích trvám,viz. utkání PO Plzeň-Újezd : Svinov,kdy se posledních 15.minut utkání nedostal Svinov ani do útočné třetiny,páč mu sudí Zdráhal z Nezvěstic ihned pískal prorážení,dlouhé držení či přešlapy na halvovce.

    #3129

    admin
    Správce

    Původní autor: bartoš
    Původní datum: 08:04:53 22.06.2008

    koukám že střelce vede mladý Gabriel. no jo,holt jablko nepadá daleko od stromu. #s22# To co tady napsal pan taushe bych bral,alespoň by Opatky měli stříbro…. #s0#

    #3130

    admin
    Správce

    Původní autor: pan pepa
    Původní datum: 17:22:39 22.06.2008

    Koukám,že se to tady rozjelo,škoda,že jsem ten Pohár dorostu neviděl. #s7#

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 16. až 20. (z celkem 20)

The forum ‘Diskuze’ is closed to new topics and replies.