TURNAJ PŘÍPRAVKY V NÝŘANECH
Dneska válela naše přípravka na turnaji v Nýřanech, kdy naše týmy vybojovaly 1. a 3. místo.
Moc gratulujeme.

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ
Dnes v rámci vítězného ligového utkání mužů proti Podlázkám, bylo slavnostně otevřeno nově zrekonstruované hřiště. Slavnostního přestřižení pásky se nemohl účastnit nikdo jiný než paní starostka Pavlína Caisová a za klub ikony Petr Tausche a Pavel Volek. V přestávkovém programu bylo předáno i ocenění mladším žačkám a dorostencům za jejich umístění v Zimní halové sezóně.


